• Węże przemysłowe Norres

    Ponieważ większość ludzi lepiej przyswaja dane patrząc na obrazki a nie czytając napis, przedstawię wszystkie obrazkowe dane dotyczące zastosowania węży technicznych Norres

  • Znaczniki do stali

    Znaczniki to narzędzia do znakowania skrzynek, narzędzi, konstrukcji wykonanych z stali,tworzywa.

  • Przystawka do wiercenia rur

    Przystawka (imadło) do precyzyjnego wiercenia otworów w rurach umożliwia wycięcie całego otworu lub jego części w rurach o średnicy

Witam
Firma Bosch ma ponad 130-letnie doświadczenie w opracowywaniu nowoczesnych artykułów ściernych. Przy współpracy z wieloma, partnerami m.in. producentami farb i lakierów, bada różnorodne potrzeby użytkowników. Rezultaty są wykorzystywane w celach badawczych, stanowią one podstawę innowacji materiałów ściernych.
Od czynników pierwszych aż do finalnego produktu, wszystkie etapy produkcji są planowane w zgodzie z najbardziej zaawansowanymi standardami technologii. Każdy z etapów produkcji idealnie ze sobą współgra, czego rezultatem są innowacje i usprawnienie procesów, które pomagają użytkownikowi bez trudu radzić sobie z wyzwaniami dnia powszedniego. Na zdjęciu poniej nietypowy produkt:

Drobnoziarnisty papier na rzep 125mm ziarno jak widać 600 i 1200.

https://domtechniczny24.pl/kr%C4%85%C5%BCek-%C5%9Bcierny-samoprzylepny-z-otworami.html

drobnoziarniste papiery na rzep

Jakość oraz precyzja materiałów ściernych mają olbrzymie znaczenie przy obróbce wymagających i drogocennych powierzchni. Każdy z elementów, od podkładu do pokrycia ziarnem jest ważnym elementem idealnego materiału ściernego. Odpowiednia formuła, wynikająca ze współdziałania wszystkich elementów, ma olbrzymi wpływ na efekty szlifowania. Formuła składa się z czterech elementów:
1. Wysokiej, jakości podkład.
Odpowiedni podkład zapewnia lepsze przyleganie, rozciąganie, większą odporność na rozerwanie, większą elastyczność i stabilność (na przykład podkłady zawierające lateks dają w efekcie bardzo stabilne, a zarazem elastyczne papiery ścierne do obróbki ręcznej).
2. Równomierne rozprowadzenie spoiwa.


Równomierne i stałe rozprowadzenie spoiwa bazowego i wierzchniego dzięki zastosowaniu nadzwyczajnej techniki pomiaru. Zależnie od przeznaczenia materiału szlifierskiego Używane są bardziej miękkie i elastyczne, twardsze lub bardziej ciągliwe spoiwa.
3. Odpowiednie ziarno szlifierskie i jego równomierne rozprowadzenie.
Do każdego z zastosowań stosuje się ziarno optymalne pod względem wielkość, twardości, ciągliwości i kształtu. W celu otrzymania optymalnej, równomiernej odległości pomiędzy ziarnami, specjalnie nadzorowany jest prces pokrywania ziarnem.
4.Powłoka dodatkowa,
Pozwala na łatwiejsze odprowadzanie pyłu szlifierskiego z materiału ściernego, przeciwdziała nadmiernemu zatykaniu się przestrzeni między ziarnami.

Copyright © 2024. Warsztat Technika  Rights Reserved.